Danışma Hattı: (+90) 212 472 70 03 Almanca İngilizce Türkçe

"Taşımacılık Bizim İşimiz"

Şirket Tarihçesi

 

ÜREYLER ULUS. TAŞ. İNŞ. VE TİC. LTD. ŞTİ. Dünya ticaretinin globalleşmesiyle birlikte ithalatçı ve ihracatçı firmaların artan lojistik ihtiyaçlarını karşılamak, müşterilerin farklı gereksinimlerine optimum sürelerde, rekabet edebilir fiyatlar ile çözüm önerileri sunmak ve sektöründe alternatif taşıma modelleri geliştirmek amacıyla 2010 yılında kurulmuştur. Kurulduğu yıldan günümü-ze kadar kara, deniz, hava ve demiryolu taşımacılığında uzmanlaşmış profesyonel kadrosu ile müşterilerine bir bütün olarak nakliye, gümrükleme, depolama, yurt içi / yurt dışı dağıtım, sigorta aracılık hizmetleri ve danış-manlık hizmetleri sunan firmamız, ağırlıklı olarak, kimya, makine aksam parça, metal-alüminyum, cam, gıda, boru, tekstil gibi sektörlerle çalışmaktadır.

 

ÜREYLER ULUS. TAŞ. İNŞ. VE TİC. LTD. ŞTİ. Tamamı kendisine ait EURO 5 standartlarına uygun çevreye duyarlı U ve L tipi motorlu 50 araçlık filosu ile ağırlıklı olarak başta İTALYA, ALMANYA, BENELUX, FRANSA, AVUSTURYA olmak üzere, İSPANYA, PORTEKİZ, İSVİÇRE, İNGİLTERE, YUNANİSTAN, İRAN, IRAK, GÜRCİSTAN, AZERBEYCAN, KAZAKİSTAN, TÜRKMENİSTAN, ÖZBEKİSTAN, TACİKİSTAN’a karşılıklı olarak direkt taşımalar gerçekleştirmektedir.


Firmamız, araçlarımızda bulunan satellite uydu haberleşme sistemi ile müşterilerine online olarak internet üzerinden araç ve yük takip edebilme hizmetleri de sunmaktadır.

 

SOSYAL SORUMLULUK

 

"Dünyamız bizim için değerli. Bizim yaşam kaynağımız, evimiz, aslında her şeyimiz o.”

ÜREYLER ULUS. TAŞ. İNŞ. VE TİC. LTD. ŞTİ. Geri dönüşüm ve yeniden kullanıma önem veriyoruz. Her türlü atığımızı (kağıt, lastik, pil, yağ, elektronik atık…) ilgili aracı kurumlar vasıtası ile geri dönüştürerek, doğada ki kaynakların daha az tüketilmesini sağlıyoruz. Bir bireyin yılda 7 ağaç tükettiği bilinci ile ağaç dikmenin önemini biliyoruz ve geri dönüşüm çalışmalarımız kapsamında yeni ağaç dikimi faaliyetlerine destek oluyoruz. Enerji ve su kullanımımıza dikkat ediyoruz ve tasarruf yapıyoruz.